Proč vznikl tento web

Tento web vznikl proto, že mám sám zálibu v cestování a 2 roky úspěšně pronajímáme byt přes AirBnB a Booking.com. Nacestoval jsem za 2 roky více než 20 cest po ČR, Slovensku, Polsku, Chorvatsku, Itálii nebo Španělsku. Jak víte jsem na vozíku. A lidé se mne často ptají, jak můžu cestovat nebo rovnou, že cestovat sám na vozíku nejde. Z řad vozíčkářů jsem slyšel, že oni by nemohli protože…

Vím ne vždy řečené bezbariérové, bezbariérové 100% je. A u mne to bylo stejné. S čím jsem si neporadil sám, s s tím jsem si holt nechal pomoct. Ale proč se zabývat něčím čím nemusím že… Chci aby avizované místo bezbariérové bylo. Více dále.

Pokud sami cestujete, občas napíšu na co byste měli než vyjedete myslet, o co se zajímat na místě aby vás to nepřekvapilo až po zaplacení, z mých cest vám reportnu co je v místě k vidění a co byste si neměli nechat ujít vy až tam pojedete osobně, kde si zajít. A ať už chcete cestovat nebo taky pronajímat přes AirBnB a další. dám vám rady, které se vám můžou hodit.

Ne každý o AirBnB ví. A pokud jen zběžně, připravuje se o jeho výhody oproti hotelům a cestovkám. Pokud byste sami chtěli byt krátkodobě pronajímat, už teď si můžete stáhnout e-book Zdarma Proč pronajímat přes AirBnB. Výhoda je, že nemusíte být vůbec majiteli nemovitosti, ale můžete pronajímat i byt, který si sami pronajímáte. A co je lepší, můžete takto pronajmout jen jeho část, třeba jeden nevyužitý pokoj.

Zpátky ale k nám. My chceme v ČR nabídnout právě model se kterým přišlo AirBnB, ale protože ani ono není na bezbariérovost 100% i když se snaží. Chceme nabídnout krátkodobé plně bezbariérové ubytování tady v ČR. Model obsahuje, služby v místě, Tipy z okolí i osobní doporučení.

Výhody tohoto modelu jsou jednak cena a jednak možnost bydlet se stejným komfortem jako doma. A tím myslím, pokud si u nás pronajmete byt, máte ho k dispozici úplně celý (min.1+1\2 kk) Máte tak nejen jeden pokoj a toaletu, ale máte i kuchyň, popř.obývací pokoj. A veškeré vybavení jako kávovar, mixér, varnou desku, troubu, tiskárnu, kulmu, fén a další. Není to teda jen o TV na pokoji. :D

Na webu najdete ale i koníčky druhých vozíčkářů, budou zde popisovat i jejich každodenní problémy atd. Akce na které se k nim můžete připojit. A už teď můžete na webu vidět videa z mých cest a koníčků.

Kromě našich bytů v ČR nabídneme i ověřené apartmány zpřízněných cestovních kanceláří v cizině. Budete tak mít naši 100% garanci bezbariérového hotelu nebo apartmánu.

Zatím pořád sháníme peníze, jednáme s městy o co nejlevnější jejich pořízení. Stále připravujeme projekt na Startovač. Mapujeme přístupná místa v Ostravě. Domlouvám služby, které pro hosty chceme zajistit. Čeká nás založení s.r.o. pro lepší hospodaření. A domlouváme ostatní vozíčkáře, kteří na web budou sdílet své životy.

Mějte se. David

David Dovhun
Jsem Bloger, Hostitel přes AirBnB a Booking.com a jsem autorem projektu Svoboda na vozíku. A jsem autorem několika elektronických knih. Rád plavu, cvičím, čtu a mou vášní je cestování a Hostitelství.

Stáhni si Zdarma E-Book Proč pronajímat přes AirBnB

Chtěl bys vydělávat na pronájmech? Zjisti proč bys měl/a pronajímat přes AirBnB (a to i když žádnou nemovitost nevlastníš.)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Stáhni si některý z e-Booků Zdarma

  7+1 rada jak úspěšně a bez stresu žádat o příspěvky

 • Proč pronajímat přes AirBnB

 • Duben 2018
  Po Út St Čt So Ne
      Kvě »
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30  
 • No weather information available
 • Nejnovější příspěvky