Jsi na vozíku a chtěl/a bys publikovat svou tvorbu na tomhle webu (píšeš, fotíš, cestuješ, věnuješ se něčemu co bys rád dostal/a mezi lidi)? Napiš mi na david@daviddovhun.cz

Zadej níže jméno a e-mailovou adresu u některého z e-booků a zjisti Proč pronajímat přes AirBnB nebo Jak žádat o příspěvky a nejen to, vždy Ti budou chodit zajímavé informace ze světa AirBnB, cestování nebo života a každodenních problémů a výzev vozíčkáře. 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (David Dovhun, J.Trnky 1237/9, Ostrava, 70900, IČ: 04404939 ) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů , které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

E-Booky Zdarma !!!

+

Připravuji-Jak správně hostit na AirBnB a vydělávat tak pěkné peníze.

A další...

Zjisti proč se vyplatí pronájem přes AirBnB

 • Máš nemovitost na kterou pronajímáš?
 • Zatím ji nemáš, ale chtěl/a bys slušně vydělávat i s minimálními náklady?

Dozvíš se proč právě s AirBnB můžeš přijít k pěkným penězům

 • Dozvíš co je AirBnB a proč právě jeho motto je to co ti vydělá peníze
 • Jak funguje. Proč právě ono je jedničkou.  A tohle se ti bude líbit 
 • Pár čísel o tom proč právě ono. Možná tě zaskočí z jak skromného nápadu se vyklubala největší platforma na krátkodobé pronájmy. 
 • Průvodce jak se zaregistrovat.

Najdeš tu dárky až za 2000 kč. 

Zjisti co je AirBnB od A do Z. Získej skvělého průvodce, jak AirBnB chápat. Zaručeně tě to potom hned tak nepustí. 

EBook od Davida jsem si se zájmem přečetla, byla jsem zvědavá jaké informace David přináší. Sama jsem před časem, usilovně, napříč internetem tyto informace hledala. Vzalo mi to spoustu času a ne vždy jsem všem informacím rozuměla. Škoda, že jsem tenkrát neměla k dispozici eBook "Proč pronajímat přes AirBnB" od Davida. Je skvělým průvodcem, jak se orientovat při možnosti pronajímat svou nemovitost nebo její část. Mám vlastní zkušenosti s pronájmem přes AirBnB, přesto díky Davidově eBooku, jsem našla nové a pro mně cenné informace. Jedná se o sdílení nemovitosti. Taky jsem dostala nový impuls, co by na mé současné nabídce bylo možno vylepšit. EBook bych doporučila všem, co mají možnost, pronajímat třeba jen jednu místnost. Kromě finančního přilepšení je člověk i obohacený novými zkušenostmi a někdy i přáteli.

Jana Korabíkováwww.bezdiety-khubnutiazdravi.cz

Ebook předčil mé očekávání, místo nudných keců jsem zvědavá a přemýšlím, nad možností, jak to vyzkoušet v praxi. Pronajímám byty klasickým způsobem, pro trvalé nájemníky, tohle je další možnost, jak zvýšit zisk z pronájmu. Ebook je praktický postup, jak si založit profil na cestovatelském portálu a nebo pomocí něj levně a kvalitně získat ubytování kdekoli na světě. Hodí se každému, kdo nesedí jen doma v obýváku a nebo hledá možnost jak si vydělat víc peněz.

Dáda Frenclováhttp://www.dadafrenclova.cz/

Ahoj Davide, Tvoj ebook som zhltla jedným dychom. Počula som o možnosti prenajímať cez AirBnB, no boli to len také letmé informácie. Vďaka ebooku Proč pronajímat přes AirBnb mám teraz omnoho viac informácii a ľahšie sa mi bude orientovať v hľadaní dobrého ubytovania v zahraničí. To je jedna stránka veci , no viac ma zaujalo, ako sa dá prenajímať i vlastnú nehnuteľnosť. Uvažujeme o kúpe chalupy v horách, ktorú budeme používať len sezónne. Poskytol si mi informácie ako ju prenajímať a získať i návratnosť investovaných financií. V ebooku som sa zorientovala a bude to i moja pomôcka pri zaregistrovaní sa na AirBnB. Odporúčam tvoj ebook všetkým, ktorí chcú mať zaujímavých hostí, ktorých si môžu sami vybrať a tak zarobiť i pekné financie a vylepšiť si svoj rodinný rozpočet.

Jana Bakičoválektorka enkaustiky www.janabakicova.sk / www.zena50plus.sk

1. Očekávala jsem odpovědi na své otázky, které jsem si kladla a dostala jsem je. 2. Ano mám několik bytů, ale pronajímala jsem je stálým nájemníkům, kteří je vždycky zdevastovali a neustálé opravy a nutné investice mě už unavují a proto jsem chtěla změnu a mít své byty víc pod konrolou. Než se ke mně eBook dostal chtěla jsem se zaregistrovat a pronajímat své nemovitosti na bookingu. Tvé osobní zkušennosti s pronajímáním a vlastně i s možností podnájmu. Bez zkušeností by to byly pouze nepodložené nedůvěryhodné informace, kterým člověk může a nemusí věřit. Pomohl mi ujasnit si jakým směrem pronájmu se chci ubírat. Ebook bych doporučila všem, kteří nemají jasno, jak svou nemovitost pronajímat za nejlepších možných podmínek, s obrovskou ochranou a pouze nezbytným papírováním.

Nikola Džuganováhttp://www.futurakabelky.cz/ a. http://www.nikoladzuganova.cz/

Zjisti, na co máš jako hendikepovaný nárok. 

 • Chceš si pořídit auto nebo přestavět bydlení?
 • Chceš si pořídit vozík, motomed nebo jinou věc a nemáš na ruce celou částku? 

Zjistíš

 • Kde žádat
 • Jak žádat
 • Co budeš potřebovat
 • Jak se připravit

Vše stručně a přehledně, tak jak to je. 

Navíc v eBooku je několik vzorových žádostí, které můžeš ihned použít. Dostaneš tak jasného a přehledného průvodce jak se dostat ke své kompenzační pomůcce, vozíku nebo nějaké sportovní pomůcce.

0
Lidí už si stáhlo

Jak správně hostit na

AirBnB 

a vydělávat tak pěkné peníze

aneb co byste určitě měli vědět pokud na pronájmech chcete vydělávat.


Vím, že lidé jsou různí, někteří mají rádi vše elektronické, jiní jsou konzervativní a rádi si věc osahají. Proto dostanete za jednu cenu jak elektronickou -eBook-, tak papírovou -kniha- verzi. V obou najdete stejný základ v tištěné verzi navíc Myšlenkou mapu, TO DO List a dárky, které se vám budou líbit. Do budoucna pro vás chystáme i MP3 nahrávku, abyste se mohli k informacím zpětně vracet např v autě, ale i kdekoliv kde to uznáte za vhodné.


Elektronická verze- e-Book. Pro vaše PC, tablet nebo mobil.

 • Chcete vědět jak zvednout své tržby na AirBnB?
 • Chcete s ním začít a hledáte jak?
 • Chcete vědět co je ze zákona nutné?
 • Chcete vědět jak se o hosty starat než k vám dojedou?
 • Chcete vědět jak připravit dům/byt tak, aby se host cítil dobře a zanechal 5 hvězdikovou referenci?
 • Chcete pro hosty připravit skvělé služby?
 • Chcete vědět jak připravit nabídku na AirBnB?
 • Chcete vědět jak nabídku připravit tak, aby se hosté neurvali z řetězu?

A spoustu dalšího najdete v  tomto eBooku. 

I tištěná verze, papír pěkně do ruky.

Vše to co v elektronické verzi. V tištěném průvodci navíc myšlenková mapa na to, jaké hosty chcete vítat. Je to na vás. Budete vědět, co jste si pro hosty připravili a proč. Navíc taky TO DO List, kde si vše co bylo třeba odškrnete. + malé dárky co se hodí.