Jsi na vozíku a chtěl/a bys publikovat svou tvorbu na tomhle webu (píšeš, fotíš, cestuješ, věnuješ se něčemu co bys rád dostal/a mezi lidi)? Napiš mi na david@daviddovhun.cz

Svoboda na vozíku na Startovači

Vyberte si odměnu a tím nás podpoříte. 

200 Kč

Poděkování a zveřejnění na Facebooku

Tahle odměna je pro každého. Stejně tak pokud naše odměny nevyužijete nebo na odměny prostě nejste... Zveřejníme vaše jméno na webu Svoboda na vozíku i na FB.

E-Book Jak správně hostit na AirBnB a vydělat tak pěkné peníze.

Máte svoji nemovitost na investici a chcete umět ji ,,prodat,, se ziskem až 110% oproti klasickým pronájmům? Zakupte si tuto odměnu. E-Book pro vás právě píšu, co o e-booku Zdarma říkají lidé kteří ho četli se dozvíte zde>> Pro začátek stačí vědět, že AirBnB je už delší dobu nejrychleji rostoucí ekonomikou ve sdíleném ubytování. E-Book dostanete jak v elektronické, tištěné, tak i audio verzi. Krok po kroku vás v něm provedu jak svou nabídku na AirBnB vystavit.

500 Kč

Poděkování a zveřejnění ve Svoboda Booku.

1 ročně chceme vydávat ohlédnutí za rokem minulým. A vy tak, i když SNV náhodou nebudete sledovat, se dozvíte co se dělo. Bude se vydávat pro partnery a všechny příznivce. A bude jen v tištěné verzi. Dostanete ho 20.12.2018 a uvnitř něj vám samozřejmě poděkujeme a zveřejníme vaše jméno.

850 Kč

Froté osuška Svoboda vozíku

 

Froté osuška s logem Svoboda na vozíku. I na plovárně nebo v posilovně dejte vědět, že jste podpořili silný projekt.

 

1340 Kč

Pánská mikina Svoboda na vozíku ve dvou barvách

 

Pánská mikina v nadčasovém střihu sedí můžům co mají rádi styl a komfort. Pokud hledáte něco co si udržuje svou stálost i v dnešním rychle se měnícím světě. Pak jste našli.

 

5000 Kč

Článek/recenze vašeho produktu pro vozíčkáře

 

Nabídka pro firmy. Máte produkt pro vozíčkáře? Je to něco nového nebo taky ne, ale hledáte propagaci? Produkt si vyzkoušíme a uděláme na něj nestrannou recenzi. Uvidí ji tak minimálně 1000 vozíčkářů za měsíc. Vyhrazujeme si právo příspěvek odmítnout.

 

9000 Kč

Pobyt v bytě SNV pro 2 na 7 dní

 

Přijeďte se zrelaxovat do bytu Svoboda na vozíku. Připravím vám průvodce a vy si tak vychutnáte i okolí. Byt je samozřejmě bezbariérový a vy když to trochu oslavíte, nemusíte do schodů. K tomu navíc oběd nebo večeří pro 2 ve vyhlášené restauraci, a drink pro 2 v té samé restauraci. + eBook Jak podnikat na AirBnB v obou jeho verzích. + klíčenku, šátek i osušku, to jen kdybyste šli sportovat. + 2 eBooky v elektronické i papírové formě, které vydáme v budoucnu.

 

80 000 Kč

Hlavní sponzor s reklamou na stránce o projektu

 

Nabídka vhodná pro firmy. Pokud podpoříte projekt touto částkou, budete vyjímeční. Získáte reklamu přes šířku celé strany o projektu. Budete označeni i v záložce sponzoři odděleni od běžných sponzoru opticky větším logem. Samostantné poděkování na FB. A vaše logo se bude objevovat i v mailingové komunikaci s uživately. Máte od nás větší logo na tabuli v každém bytě Svoboda na vozíku. Pokud máte produkty pro vozíčkáře, máte od nás nestranný článek na 2 z nich. Možnost spolupráce i na výbavu bytu Svoboda na vozíku. Os.poděkování ve Sv.Booku. Vyhrazujeme si právo příspěvek odmítnout.

 

140 000 Kč

Generální sponzor

 

Nabídka vhodná pro firmy. Pokud se stanete Generálním sponzorem budete jedineční. Získáte reklamu přes celou šířku domovské stránky. A na každé další vhodné na webu. Budete označeni jako Generální sponzor i v záložce sponzoři. Největším logem. Jednou za 14 dní reklama na FB+poděkování. Vaše logo bude v mailingové komunikaci s uživately uváděno titulem Generální sponzor. Recenze na 3 produkty, 3 články. Největší logo na tabuli v bytě Svoboda na vozíku. Možnost spolupráce i na výbavě bytu Svoboda na vozíku. Vyhrazujeme si právo příspěvek odmítnout. Os. poděkování ve Svob.booku+rok s vámi.

 

250 Kč

Kšiltovka Svoboda na vozíku

 

Stylová kšiltovka, která se hodí do parných dní i na volnočasové aktivity.

 

300 Kč

Puzzle Svoboda na vozíku pro nejmenší

Puzzle se skládá s 50 dílů a je tak vhodné hlavně pro děti. Dejte jim tento dárek, který je učí logickému myšlení.

 

350 Kč

Šátek na hlavu Unisex s logem Svoboda na vozíku

 

V létě se doporučuje chránit se před sluncem pokrývkou hlavy. Můžete se chránit stylově a zároveň tak dát vědět, že jste podpořili silný projekt. Šátky budou ve stylově černé barvě s bílým logem.

 

550 Kč

Stylový automatický deštník Svoboda na vozíku

 

Ne vždy svítí slunce a proto je třeba se chránit. Do těhle dní ,,vykročte'' se stylovým černým deštníkem Svoboda na vozíku.

 

700 Kč

Unisex tričko Svoboda na vozíku ve dvou barvách

 

Tričko s krátkým rukávem na každý den s logem Svoboda na vozíku. Zepředu i zezadu. Skvělý materiál, který skvěle padne jak ženám tak můžům.

 

750 Kč

Tričko Svoboda na vozíku i pro vaše nejmenší

 

Skvělé tričko i pro vaše ratolesti, v různých velikostech a samozřejmě s logem Svoboda na vozíku. Určitě padne i vašim dětem.

 

1390 Kč

Dámská mikina Svoboda na vozíku ve dvou barvách

 

I ženy si přijdou na své. Tahle mikina se hodí na volný čas nebo k jakémukoliv sportu. Je pro ženy co mají rády pohyb.

 

1500 Kč

Dárkový poukaz na večeři v bezbariérové restauraci

Dárkový poukaz na večeři pro 2 ve vyhlášené a plně bezbariérové restauraci. Hotovo, přispěli jste můžete si dát do nosu. Každý jí a za příspěvek si zasloužíte načerpat energii.

 

25 000 Kč

Sponzor zobrazený v sekci sponzoři

 

Nabídka vhodná pro firmy a zařízení. Pokud podpoříte tenhle projekt, zobrazíme vaši firmu i logo na webu v sekci sponzoři. Samozřejmostí je i poděkování na FB a místo na tabuli v každém bytě Svoboda na vozíku. Každý bude vědět, že jste podpořili dobrý a silný projekt. Vyhrazujeme si příspěvek odmítnout.

 

40 000 Kč

Sponzor v sekci sponzoři s proklikem na váš web.

 

Nabídka vhodná pro firmy a zařízení. Pokud podpoříte tenhle projekt, zobrazíme vaši firmu i logo na webu v záložce sponzoři s prokliknutelným odkazem na váš web. Není pochyb, že jste podpořili silný projekt. Samozřejmostí je větší zobrazení na tabuli každého bytu Svoboda na vozíku. A samostatné poděkování na FB Svoboda na vozíku. Pokud máte produkty pro vozíčkáře a poskytnete nám je k recenzi, o 2 znich napíšeme 2 články/rencenze. Možnost navázat spolupráci i s produkty ve výbavě bytu Svoboda na vozíku. Vyhrazujeme si právo příspěvek odmítnout.